INFORMACJE O HOTELU

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Hotelu Omega w Ostrowie Wielkopolskim, który urzeknie Państwa swoją gościnnością i miłą atmosferą. Oferujemy komfortowe i tanie noclegi.

Hotel Omega oddany został do użytku w 2005 roku, usytuowany jest w samym centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Znajduje się w sąsiedztwie najcenniejszego zabytku architektury sakralnej Ostrowa Wielkopolskiego, tzw. Nowej Synagodze (jedynej w Polsce bożnicy w stylu mauretańskim).

Tanie noclegi

W naszym obiekcie czekają na Państwa przestronne i wygodne pokoje 1, 2 i 3-osobowe, w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Oddajemy do Państwa użytku pięknie usytuowane, stylowo zaaranżowane i tanie noclegi. Ostrów Wielkopolski to wyjątkowe miasto, które przyciąga turystów z całej Polski i spoza jej granic. Hotel Omega dysponuje łącznie 42 miejscami noclegowymi. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, odbiornik TV z bogatą ofertą programową oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Naszym gościom zapewniamy możliwość konsumpcji posiłków w zaprzyjaźnionej restauracji oferującej smaczne dania kuchni polskiej. Na życzenie Klienta istnieje możliwość dostarczenia śniadania do pokoju bez dodatkowych opłat (jeśli zastał wykupiony pakiet śniadaniowy).

Osoby zmotoryzowane mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu przy hotelu.

Mamy nadzieję, że nasze noclegi spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości, a pobyt w Hotelu Omega przyniesie Państwu wiele miłych i niezapomnianych wrażeń. Naszą ambicją jest, aby ten hotel stał się obiektem, do którego będziecie chcieli wracać z przyjemnością.